Seyhanlar Market
Kurumsal
SEYHANLAR MARKET BEŞİZ BEBEKLERİN BAKIM MASRAFLARINI ÜSTLENDİ

Ağrı'dan Bursa'ya doğum için gelen çiftin, 15 kişilik sağlık ekibinin girdiği ameliyatla beşizleri olmuştu. Beşizler Urfa ve Yozgat'ta dünyaya gelen beşizlerden sonra Türkiye'nin üçüncü beşizleri oldu. 

Ağrı’da serbest meslek sahibi olan Fatih Yılmaz, 8 yıl önce evlendiği Hatice ile uzun süre çocuk sahibi olmak için tedavi gördü. 5 yıl çocukları olmayan Yılmaz çiftinin, tedavi sonucu 3 yıl önce ‘Ecrin’ isimli kızı dünyaya geldi. Ecrin’e kardeş olması için bir çocuk sahibi daha olmak istediklerini belirten Fatih Yılmaz, “Çocuk sahibi olmaya karar verdikten sonra eşim, kontrole gittiğinde 6’ız çocuğumuzun olacağını haber verdi. Koşarak hastaneye gittim. Yapılan daha ayrıntılı kontrolde 5 çocuk olduğuna kesin karar verildi. Cinsiyetlerini sorduğumuzda ise 2’sinin erkek, 3’ünün kız olduğu söylendi. Ama doğumdan sonra beşinin de kız olduğu ortaya çıktı. İlk kızımla beraber 6 tane kız çocuğum oldu. Erkek çocuk nasip olmadı, ama başka çocuk yapmayı düşünmüyoruz” dedi.

Ailenin çocuklarının bakımları için destek sözü veren Seyhanlar Genel Müdürü Murat Yılmaz ‘’bebeklerin bez ihtiyaçlarını firmamız tarafından karşılanacağını’’ belirtmiştir. Ülkemizde üçüncü kez yaşadığımız olay karşısında duyarsız kalamazdık. Ailelerin en büyük masraf kalemi olan bez ihtiyaçlarını üstlenmekten mutluluk duyacağız. 


Mail Blten
Ltfen Bekleyin